Комфорт

У ЖК «Оселя Парк» на Вас чекають найкращі умови для вашого розвитку і втілення мрій

Новий ЖК будується у найбажанішому районі міста, де школи, садочки, кафе, лікарня, а також великий ТРЦ, розташовані на відстані 5-10 хвилин прогулянки пішки. Ви можете будувати плани і не хвилюватися, що затримаєтеся в заторах або витратите багато часу на громадський транспорт.
Поряд з домом Вас чекає парк з озером, бігові доріжки, зона барбекю, місце вигулу тварин, пірси для ловлі риби, спортивний майданчик, дитячий майданчик. Насолоджуйтеся природою просто посеред міста, влаштовуйте пікніки замість нудних обідніх перерв і гуляйте біля ландшафтного озера. Краса впродовж всього року і чудовий вид з вікна забезпечені.

Ми подбали про зручне зберігання дитячих візочків та велосипедів. На першому поверхі кожного під'їзду передбачено окреме приміщення, доступ до якого мають лише мешканці.

Завдяки монолітно-каркасній системі будинків Ви можете втілювати у життя найсміливіші свої ідеї щодо перепланування помешкання, адже несучих стін у квартирах немає.

Преміум у всьому! У кожному під'їзді встановлено по два комфортабельних ліфти швейцарської фірми Schindler, яка займає лідируючі позиції у виробництві такого транспорту. Для Вашої зручності, один з ліфтів сполучено з паркінгом.